Ahmeti e Veliaj zotohen për vazhdimin e bashkëpunimit

13 janar 2018 | 11:22

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti është takuar me homologun e tij nga Tirana, Erion Veliaj.

Sipas njoftimit që ka bërë Ahemti në profilin e vet në “Facebook” në këtë takim u zotua për bashkëpunimin mes dy kryeqyteteve.

“Bashkë me nënkryetarin e Komunës, drejtorët dhe kabinetin, vizituam Kryetarin e Bashkisë e Tiranës z. Erion Veliaj. Në këtë takim të përzemërt u njoftuam me projektet që po realizohen aktualisht në Tiranë, si dhe u zotuam për vazhdimin e bashkëpunimit në mes të dy kryeqyteteve”, ka shkruar Ahmeti.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një shpërthim është regjistruar në Shkodër në lagjen Rus, ndërsa…