Ahmeti: Pallati i Rinisë drejt rimëkëmbjes

16 janar 21:33

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka thënë se Pallati i Rinisë është drejt rimëkëmbjes.

Ai përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook”, ka thënë se Pallati i Rinisë për një muaj e gjysmë ka mbledhur të hyra rekorde, pa paguar gjithë pagat dhe nje pjesë të vogël të borxhit.  

“Shpejtë e paguajmë gjithë borxhin dhe lëvizim drejt projekteve kapitale të renovimit të pjesëve të ndryshme, përfshi edhe luftën ndaj çfarëdo lloj parregullsie”, ka shkruar Ahmeti.

Pallati i Rinisë drejt rimëkëmbjes. Për një muaj e gjysmë ka mbledh të hyra rekorde, ka paguar gjithë pagat dhe nje…

Publiée par Shpend A. Ahmeti sur Mercredi 16 janvier 2019

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënkryetari i PDK-së, Uran Ismaili, ka bërë me dije kryeparlamentari…