Aksident i rëndë në autostradën ‘Ibrahim Rugova’ (video)

16 gusht 15:22

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën “Ibrahim Rugova” në drejtim të Fushë Kosovës.

Në videon e publikuar nga Express më vendin e ngjarjes shihen edhe ekipet e Policisë së Kosovës. Teksa nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut…