Aksident trafiku në fshatin Gllamnik të Podujevës

10 dhjetor 2023 | 15:48

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Gllamnik të Podujevës.

Lexuesit e Klankosova.tv kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes.

Klankosova.tv ka kontaktuar Policinë e Kosovës dhe është në pritje të një përgjgije në lidhje me rastin në fjalë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Hetuesit policor në kuadër të Stacionit Policor në Skenderaj, kanë…