Aktori Jeton Zogiani i bashkohet AAK-së

21 gusht 2019 | 11:55

Aktori Jeton Zogiani sot ka aderuar në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës (AAK).

Me këtë rast, kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se ardhja e Zogianit në parti do e rritë fuqinë për 100 për qind Kosovë.

“Prej sot AAK-së i është bashkuar njëri prej aktorëve më popullor të skenës, Jeton Zogiani. Kënaqësi t’i uroja mirëseardhje në familjen tonë politike! Një zë që e rritë fuqinë tonë për 100 për qind Kosova”, ka shkruar Haradinaj në llogarinë e vet “Facebook”.

/Epoka e re/ 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe shefi i grupit…