Aktori që humbi 90 kilogramë në peshë befasoi të gjithë me dukjen e tij në aeroport

12 prill 2024 | 12:49

John Goodman tërhoqi vëmendjen e fotografëve në aeroportin John F. Kennedy të Nju Jorkut. Ai shoqërohej nga bashkëshortja e tij Anna Beth, e cila rrallë shfaqet në publik.

Aktori 71-vjeçar ka befasuar me një transformim të jashtëzakonshëm. Gjegjësisht, që kur ka vendosur të humbasë peshë, ka humbur rreth 90 kilogramë.

Në vitin 2007, ai kaloi në dietën mesdhetare. Vaktet e tij kryesisht përbëhen nga peshk, vaj ulliri, perime, arra dhe fruta.

Përveç kësaj, ai ushtron gjashtë ditë në javë dhe sigurohet që të bëjë nga 10,000 deri në 12,000 hapa çdo ditë. Ai gjithashtu hoqi dorë nga alkooli.

Gjatë karrierës së tij, John bëri arritje të shumta në film dhe televizion, por roli i tij më i dukshëm ishte në serialin Roseanne.

Ai ndër të tjera luajti në filmat The Big LeboWski, The Kremenko Family, 10 Cloverfield Lane, The BorroWers dhe në serialin The Conners.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini, bashkë me drejtorin…