Al Hilal: Ishim në bisedime me Ronaldon

28 shtator 18:03

Skuadra arabe, Al Hilal, ka konfirmuar se gjatë verës ka qenë në bisedime me Cristiano Ronaldon.

Këtë e tha vetë presidenti i klubit i cili thotë se pati një dakordim në parim që portugezi të kalonte në Arabinë Saudite.

Lojtari pritej të merrte 2 milionë funte në javë, mirëpo klubi arab mori një ndalesë në merkato. Si përfundim, lojtari u bind të qëndrojë në “Old Trafford”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe Kulturës (SBAShK) këtë…