Alaudini sjell pamje brenda shtëpisë së BBVK

27 shtator 2023 | 13:22

Teksa numërimi prapa ka filluar për Big Brother VIP Kosova, moderatori Alaudin Hamiti ka zbuluar një detaj nga shtëpia.

Ai ka zbuluar një nga këndet e shtëpisë, konkretisht në pjesën e oborrit ku po bëhen prekjet finale.

‘Mirëmëngjesi nysa’, ka shkruar ai.

Kujtojmë se edicioni i ri i Big Brother VIP Kosova, pas suksesit absolut të sezonit të parë rikthehet në muajin tetor në Klan Kosova dhe ArtMotion.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vijon pa u ndalur për t’i shpëtuar dimrit, vala e…