Albana Azizi sjell këngën më të re ‘Sa mirë ta bona’ (Video)

31 tetor 14:26

Këngëtarja Albana Azizi ka sjellë këngën më të re të titulluar “Sa mirë ta bona”.

Videoklipi i kësaj kënge është realizuar në Kalanë e Novobërdës dhe përmban motive nga trashëgimia jonë kulturore.

Teksti i këngës “Sa mirë ta bona” është shkruar nga Floriant Salihu dhe vetë këngëtarja, ndërsa videoklipi është realizuar nga “Urban Graphics”.

Këngëtarja më prejardhje nga Gjilani Albana Azizi e cila ka lindur dhe jeton në Zvicër përveç këndimit studion edhe për stomatologji.

/Epoka e re/

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rritja e taksave komunale, qendra e inovacionit, krijimi i komitetit…