Alby dhe Edona “kapen” për Don Xhonin

15 nëntor 2023 | 09:25

Mbrëmë, Edona në një moment ka kënduar hitin “A m’don” nga Don Xhoni.

Në momentin që ajo nisi të këndojë, Alby iu “vërsul” dhe i tha: “Mos ma këndo këngën e Bokit”.

E gjithë kjo skenë ishte me shaka, pasi Alby ka shoqëri të ngushtë me reperin i cili para pak ditësh i dërgoi edhe dron në shtëpinë  e Big Brother VIP Kosova.

https://youtu.be/ZtM4V-w-Y2k

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nga konferenca e përbashkët për shtyp me kancelarin gjerman Olaf…