Alidema prezantohet te Llapi

10 janar 2018 | 12:51

Pas marrëveshjes së arritur të martën në mbrëmje, Festim Alidema është prezantuar sot si futbollist i KF Llapi.

Alidema ka nënshkruar kontrate një vjet e gjysme me Llapin, kurse ka premtuar maksimumin në rrugëtimin drejt titullit kampion dhe Kupës së Kosovës.

Fotografia e K.F. Llapi

Fotografia e K.F. Llapi

Fotografia e K.F. Llapi

 

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sipas analizës së Komisioni Evropian, buxheti i Bashkimit Evropian pas…