Ambasadori britanik takon Mustafën dhe Hazirin

25 shkurt 17:04

Ambasadori britanik në Kosovë, Nicholas Abbott ka takuar sot kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa dhe nënkryetarin Lutfi Haziri.

Në profilin e tij në “Facebook”, diplomati britanik ka shkruar se në këtë takim kanë diskutuar për rezultatet e zgjedhjeve dhe perspektivat e ardhshme të kësaj partie.

“Këtë pasdite u takova me Isa Mustafën dhe Lutfi Hazirin. Ne diskutuam rezultatet e zgjedhjeve dhe perspektivat e ardhshme të LDK-së”, ka shkruar Abbott.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
26.02.2021 Punime të domosdoshme për siguri të sistemit Ferizaj 1.…