Ankohet Rita Ora

15 dhjetor 10:54

Rita Ora është ankuar se ajo ka qenë “një viktimë e thashethemeve” që nga marrja e famës, por ajo ka bërë me dije se është krenare që është një “femër në këtë industri” e cila ka aftësinë për të pasur një zë.

Kënga e hitit “Anywhere” është bërë e njohur për romancat e saj me burra të famshëm, përfshirë Calvin Harris, Rob Kardashian dhe Ricky Hil, ashtu siç është për karrierën e saj të muzikës dhe televizioni dhe mendon se është e padrejtë që ajo është gjykuar më shumë krahasuar me femra të tjera në botën e shoubiznesit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bandat legjendare të “Rock”-ut, Bon Jovi, “Dire Straits”, “Moody Blues”,…