Anulohet miqësorja Kosova-Azerbajxhani

24 janar 15:59

Ndeshja miqësore në mes Përfaqësueses së Kosovës dhe Azerbajxhani e paraparë të zhvillohet më 2 shkurt, është anuluar nga Azerbajxhani.

Ky vendim ka ardhur pas shotit që është hedhur short në kuadër të Ligës së Kombeve e ku Kosova dhe Azerbajxhani janë caktuar në kuadër të grupit të tretë të Ligës D së bashku me Maltën dhe Ishujt Faroe.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Anëtari i partisë Alternativa për Gjermaninë (AfD), Arthur Wagner, është…