Arbana Osmani jep një sinjal se mund të udhëheqë përsëri Big Brother Albania

15 nëntor 2023 | 12:27

Prezantuesja shqiptare, Arbana Osmani, tash e sa vite është prezantuese e Big Brother Vip Albania.

Por, kohëve të fundit është duke u aluduar se Arbana nuk do të prezantojë edicionin e radhës të BBVA dhe se ka ndarë rrugët me Top Channel.

Arbana në rrjetin e saj social ‘Instagram’, ka postuar një foto teksa shihet ne ambientet e Top Channel duke u bëre gati.

A është kjo konfirmimi që Osmani do të prezantoj përseri Bigun mbetet të shihet.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Topi zyrtar që do të përdoret në ndeshjet e Kampionatit…