Arbër Kullashi përfundon garat në Lojërat Mesdhetare

30 qershor 12:43

Xhudisti Arbër Kullashi i ka dhënë fund eksperiencës në Lojërat Mesdhetare “Oran 2022”.

Arbwri u eliminua në rrethin e parë të garës në kategorinë deri në 81 kilogramë ndërsa humbi me ippon nga algjeriani Aghiles-Imad Benazoug.

Sot do të garojnë edhe Akil Gjakova dhe Laura Fazliu.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri Albin Kurti, ka thënë se është evidente rritja e…