Arilena shfaqet mahnitëse në pozat me bikini

16 gusht 14:07

Derisa është duke i shijuar pushimet nga Malibu në Kaliforni, Arilena Ara është aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja shpërndan imazhe për t’i mbajtur të informuar fansat e saj për argëtimet që po i shijon.

Dhe në këtë seri postimesh, nuk mungojnë fotografitë në të cilat ajo ka pozuar me bikini.

Imazhet e shpërndara të hënën në Instagram, e shfaqin Arilenën me rroba larjeje me ngjyrë të verdhë, me të cilat duket për mrekulli.

Në profilin e saj në këtë rrjet social, ku ndiqet nga më shumë se 1.2 milion fansa, këngëtarja ka publikuar edhe javë më parë fotografi me bikini.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjermania ka vendosur të dërgojë prapë ushtarë në misionin ndërkombëtar…