Ariu del në autostradën ‘Ibrahim Rugova’, goditet me veturë

12 gusht 2019 | 13:58

Një shtetas i Shqipërisë në autostradën “Ibrahim Rugova” me veturë ka goditur një ari i cili kishte dalë në rrugë.

Si pasojë e aksidentit, vozitësi dhe dy pasagjer kanë pësuar lëndime trupore. Me vendim të prokurorit rasti ka shkuar në procedurë të rregullt gjyqësore.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të shtunën rreth orës 16:00 një shtetas norvegjes ka tentuar…