Arrestohen dy persona për prostitucion në Pejë

07 qershor 12:09

Policia e Kosovës, ka arrestuar një kosovar dhe një shtetase të Shqipërisë, në Pejë.

Të dyshuarit, dyshohet se kanë kryer veprën “Marrje me prostitucion”.

“Është arrestuari i dyshuari mashkull kosovar dhe e dyshuara femër shtetase e Shqipërisë nën dyshimin se kanë kryer veprën e cekur”, thuhet në raport. Tutje, policia ka njoftuar se në konsultim me prokurorin të dyshuarit pas intervistimit janë liruar dhe rasti procedohet në procedurë të rregullt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zyra e Prokurorit të Specializuar (ZPS) në Hagë ka humbur…