Arrestohet një burrë në Skenderaj, sulmoi një tjetër

10 dhjetor 2023 | 09:34

Është arrestuar një burrë në Skenderaj i cili dyshohet se, pas një mosmarrëveshje, ka sulmuar fizikisht një burrë tjetër, njofton raporti 24-orësh i policisë.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Nga i dyshuari është konfiskuar një armë zjarri dhe dhjetë fishekë.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit, palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ushtria izraelite publikoi një video që tregon dhjetëra burra në…