Arrestohet një person në Gjakovë për posedim të substancave narkotike

14 shtator 11:08

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Komunën e Gjakovës është arrestuar një person tek i cili gjatë legjitimimit dhe kontrollimit nga policia i janë dy qese të vogla me substanca narkotike të llojit marihuanë, në peshë 0.99gr.

“Pas intervistimit i dyshuari me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, është thënë në njoftimin e policisë.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës ka njoftuar se brenda 24 orëve janë…