Arsenal – Milan, formacionet zyrtare

15 mars 2018 | 20:13

Arsenali dhe Milani kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e kthimit në 1/8 e finales në Ligën e Evropës.

Takimi i kthimit zhvillohet me fillim prej orës 21:05 në Emirates. Në përballjen e parë në Itali, fitoi Arsenali 0 me 2.

Arsenal:

Image

Milan:

Image

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Opozita në Kosovë u përgjigjet negativisht thirrjeve të presidentit Hashim…