Arsenalin synon këta dy futbollistë

02 korrik 09:16

Arsenali kërkon të përforcojë ekipin dhe përforcimin kërkon ta nisë që nga sulmi.

Në radarin e tyre ka rënë sulmuesi i talentuar Wilfried Zaha. 26-vjeçari luan me Crystal Palace dhe është kërkuar nga ekipe të njohura edhe më herët në Premier League.

Por përveç Zaha, Arsenal kërkon edhe sulmuesin algjerian Yacine Brahimi. Zaha mund të kushtojë 100 milion euro ndërsa 29 vjeçari Brahimi është lojtar i lirë pas largimit nga Porto.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë se…