Artmotion plotëson ëndrrën e Stresit, merr përsipër realizimin e një dokumentari për jetën e tij | Video

18 mars 00:39

Stresi pati një ëndërr të kahmotshme për karrierën e tij.

Ai pati dëshirë që të realizojë një dokumentar për vitet e tij të muzikës si reper.

E për këtë ëndërr të reperit u kujtua platëforma më e madhe televizive në Kosovë, Art Motion, e cila i ka premtuar realizimin e këtij projekti që dikur ishte ëndërr.

Krej këto u bënë në natën fianle të Big Brother Vip Kosova.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Stresi sonte për herë të parë në natën finale të…