Artmotion transmeton direkt ndeshjen ZM Prishtina – Varese

05 mars 2019 | 15:39

Të mërkurën më 6 mars në Palestrën e Sporteve në Prishtinë do të shkruhet historia.

KB Prishtina do të takohet me pesë herë kampionin e Evropës në Basketboll, Pallacanestro Varese, superndeshje të cilën mund ta ndiqni ekskluzivisht me fillim nga ora 20:30 në kanalin ArtSport 1 në platformën Artmotion.

Në listën e skuadrave më të suksesshme Evropiane apo Euroligës si quhet sot, para Vareses janë vetëm Real Madrid me 10 tituj, CSKA Moska me 7 tituj dhe Maccabi e Panathiniakos me nga 6 tituj.

Emocionet direkte të kësaj ndeshje mund t’i përjetoni vetëm dhe ekskluzivisht në platformën Artmotion.

 

https://www.facebook.com/artsport123/videos/1834134333398895/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” ka njoftuar konsumatorët e qytetit…