Asambleisti i PDK-së në kuvendin komunal të Gjakovës, mban premtimet elektorale

13 korrik 2018 | 21:14

Bekim Jupa i cili është asambleist i PDK-së në asamblenë komunale të Gjakovës, dhe njëherit edhe zv.ministër i MTI-së në Qeverinë e Kosovës, ka filluar t’i realizoj projektet e premtuara gjatë fushatës parazgjedhore që janë mbajtur në vitin 2017. 

Ai në një postim të tij në rrjetin social “Facebook” ka njoftuar se ka përuruar premtim e parë të tij elektoral.

 

Ja postimi i tij i plotë:

Të gjitha projektet që unë i kam premtuar gjatë fushates parazgjedhore, do t’i realizojmë së bashku një nga një. Sot, përuruam kërcimoren te Ura e Fshejtë në Gjakovë, deri sa në ditët në vijim do të përurojmë edhe shumë projekte tjera. 

Si asambleist i PDK-së në Kuvendin Komunal te Gjakovës, por edhe si zevendësminister i Tregtisë dhe Industrisë në  Qeverinë e Kosovës gjithmonë do të jem ne shërbimin tuaj.

Urime!

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së…