Aston Martin tregon 4 makinat që do të përdoren nga filmi i fundit i James Bond

10 tetor 16:30

Aston martin ka treguar katër makinat e markës së tyre që do të përdorë James Bond në filmin e ri të agjentit 007.

Aston Martin ka njoftuar se për filmin “No Time To Die”, më i fundit i agjentit 007, do të përdoren katër makina të tyre.

Kompania britanike tha se makinat rreshtohen si “e shkuara, e tashmja dhe e ardhmja”, pasi janë prodhime të të gjitha epokave.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të…