Ballkani ‘blindon’ Dajën

28 shtator 17:46

Ilir Daja do të vazhdojë të jetë trajner i skuadrës së Ballkanit. Kjo u zyrtarizua sot nga klubi suharekas, i cili bëri me dije se Daja do të jetë në krye të skuadrës edhe për dy vjet tjera.

Daja e shpalli Ballkanin kampion të Kosovës dhe e udhëhoqi drejt kualifikimit në grupe të Ligës së Konferencës.

Njoftimi i FC Ballkanit:

𝗜𝗹𝗶𝗿 𝗗𝗮𝗷𝗮 vazhdon kontratën edhe për 2 vite me kampionët!!

Timonieri që e drejtoi skuadrën tonë në sukseset historike i qëndron besnik 𝗙𝗖 𝗕𝗮𝗹𝗹𝗸𝗮𝗻𝗶𝘁 deri në vitin 𝟮𝟬𝟮𝟰.

𝘒𝘺 𝘦̈𝘴𝘩𝘵𝘦̈ 𝘷𝘦𝘵𝘦̈𝘮 𝘧𝘪𝘭𝘭𝘪𝘮𝘪 , 𝘣𝘢𝘴𝘩𝘬𝘦̈ 𝘥𝘳𝘦𝘫𝘵 𝘢𝘳𝘳𝘪𝘵𝘫𝘦𝘷𝘦 𝘦𝘥𝘩𝘦 𝘮𝘦̈ 𝘵𝘦̈ 𝘮𝘦̈𝘥𝘩𝘢!!

#TheCoach

#fcballkani

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ilir Daja, do të jetë trajner i skuadrës së Ballkanit…