Barça arrin marrëveshje me Cancelon

28 gusht 2023 | 16:16

Barcelona ka kryer një tjetër goditje të bujshme në merkato, duke arritur marrëveshje me Joao Cancelon.

Mbrojtësi portugez do të huazohet për një vit nga Manchester City me Barcelonën që do të ketë të drejtën për ta blerë sezonin e ardhshëm.

Cancelo pritet të udhëtojë sot drejt Barcelonës për të kryer vizitat mjekësore dhe më pas të prezantohet si futbollisti më i ri i kampionëve të Spanjës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Jose Luis Rubiales është në mesin e një cikloni teksa…