Barça harron eliminimin nga “Championsi”, vazhdon rrugën drejt titullit në ligë

14 prill 2018 | 19:01

Barcelona ka harruar eliminimin nga Liga e Kampionëve duke vazhduar me hapa të sigurt drejt titullit të kampionit në La Ligë.

Lideri i ligës ka mposhtur Valencian 2 me 1 në kuadër të xhiros së 32-të.

Luis Suarez dhe Samuel Umtiti shënuan për Barçën, teksa Daniel Parejo realizoi për Valencian.

Në tabelë, Barça ka 82 pikë dhe është 14 pikë larg ndjekësit të parë Atletico Madrid.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në secilin shtet, kopshtet e fëmijëve kanë rregulla të ndryshme,…