Barcelona gati të afrojë në Spanjë yllin e Chelsea-s

30 tetor 11:48

Barcelona vazhdon të kërkojë lojtarë për të përforcuar ekipin dhe verën e ardhshme do të hidhet në sulm për shërbimet e Ngolo Kantes.

Mesfushori francez pritet të largohet nga Chelsea në fund të këtij sezoni, atëherë kur i skadon edhe kontrata.

Në këtë mënyrë, Laporta kërkon që ta afrojë me parametra zero, teksa Çavi e shikon atë si zëvendësuesin ideal të Serxhio Buskets.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Karabinierët e Perugias arrestuan në flagrancë një 35-vjeçar shqiptar për…