Barcelona kalon në epërsi ndaj Interit (Video)

10 dhjetor 2019 | 21:29

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Interit në minutën e 23-të, kurse autor i golit ishte Carles Perez. Edhe Interi pati dy raste shënimi, por nuk arriti të shfrytëzojë.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i PDK-së dhe njëherit kryetari në detyrë i Kuvendit…