Bardhi kritikon lojtarët e Realit

25 shkurt 2019 | 14:02

Enis Bardhi e ka komentuar ndeshjen mes Levantes dhe Real Madridit (1-2). Sulmuesi shqiptar, ka thënë se Levenate e ka merituar se paku një pikë nga kjo ndeshje.

“Ne luajtëm një ndeshje të mirë dhe merituam më shumë, mirëpo ishte shumë e vështirë pasi lojtarët e Realit binin në tokë çdo dy minuta. Tanimë dëshirojmë të jemi të përgatitur mirë dhe t’i kthehemi fitoreve”, ka thënë Bardhi.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënkryetari i Komunës së Malishevës, Hajdin Berisha, në mbledhjen e…