Basha: PD-ja do të rigrihet si shpresa e vetme e shqiptarëve

12 janar 2022 | 14:22

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar pamjet nga vendosja e banerit të PD-së në seli.

Krahas videos, Basha shkruan se: “Partia Demokratike do rigrihet si shpresa e vetme e shqiptarëve për ndryshim! Për një të ardhme më të mirë për të gjithë”.

Në protestën e 8 janarit selia e PD-së pësoi dëmtime të mëdha nga thyerja e xhamave te shkatërrimi i dyerve, ndërsa si Basha dhe ish-kryeministri Sali Berisha akuzuan njëri-tjetrin për dhunë.

https://fb.watch/auzZIylmnS/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Altin Ademi Në shkrimin pararendës “A është i definuar politikisht…