Bashkimi, afër gjysmëfinales

16 prill 23:23

KB Bashkimi ka fituar ndeshjen e parë të play-offit ndaj Trepçës në basketboll.

Në “Sezai Surroi” klubi prizrenas shënoi fitore me rezultat prej 86-73.

Ndeshja e dytë do të luhet të premten në Mitrovicë, dhe në rast të një fitore atje KB Bashkimi do të siguronte plasmanin në gjysmëfinale.

Fituesi i kësaj sfide do të përballet në gjysmëfinale me KB Prishtinën.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ajaxi ka bërë një paraqitje të jashtëzakonshme në ndeshjen e…