Bashkimi përforcohet me amerikanen Mari Stewart

25 korrik 13:31

KB Bashkimi në konkurrencën e femrave e ka transferuar basketbollisten amerikane Mari Stewart, e cila sezonin e kaluar ishte pjesë e West Virginia Wesleyan dhe kishte një mesatare 14.1 pikë dhe 9.3 kërcime për ndeshje.

Bashkimi në kampionatin e kaluar u shpall kampion, pasi në garat e “play-off”-it mposhti ProBet Prishtinën në gjysmëfinale dhe Penzën në finale.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka bërë me dije se…