Bayerni barazon ndaj Herthas

16 gusht 2019 | 22:34

Bayern Munchen nuk e nisi me këmbën e mbarë, sezonin e ri në Bundesligë.

Në ndeshjen e parë të këtij edicioni, bavarezët nuk shkuan më shumë se një barazim 2-2 ndaj Hertha Berlinit.

Për vendasit dy golat i shënoi Robert Lewandowski, kurse për mysafirët shënuan Lukebakio dhe Grujiq.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka deklaruar se mjekët dhe…