Bayerni interesohet për Araujon

28 nëntor 2023 | 10:39

Bayern Muncheni është shumë i interesuar që ta transferojë mbrojtësin e Barcelonës, Ronald Araujo.

Është gazetari Florian Petterburg ai që ka raportuar për këtë gjë, duke thënë që trajneri i ri i bavarezëve, Thomas Tuchel, është fans i madh i mbrojtësit.

Sidoqoftë, ata nuk janë shumë optimistë për transferimin e tij dhe mendojnë që është shumë e vështirë që ta sjellin në “Allianz Arena”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Atleti i njohur kosovar Erzen Zyberaj ka kompletuar plotë 24…