Bayerni interesohet për Firminon

10 shkurt 16:03

Sulmuesi brazilian Roberto Firmino po shënon vazhdimisht për “The Reds” dhe është njëri nga më meritorët që skuadra e Liverpoolit është në krye të Ligës Premier.

Ai mund të largohet në fund të sezonit, pasi është bërë objektivi kryesor i Bayern Munchen. Kampionët në fuqi të Gjermanisë po synojnë afrimin e lojtarit dhe janë gati të ofrojnë 100 milionë euro për të.

Firmino edhe më parë ka qenë pjesë e Bundesligës para se të kalonte te Liverpool për 41 milionë euro.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka pritur sot…