Bayerni me çdo kusht e dëshiron Underin

19 dhjetor 14:05

Bayern Munchen po dëshiron ta transferoj në janar sulmuesin e Romës, Cengiz Underin.

21-vjeçari pëlqehet shumë edhe nga Arsenali, Manchester City, Tottenhami dhe Manchester United, por që “bavarezët” po i prijnë garës. Madje skuadra gjermane ka përgatitur 60 milionë euro.

Roma në vitin 2017 e transferoi Underin nga skuadra e Basaksehirit.

/Epoka e re/

 

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ky është  identiteti  i policit të ri shqiptar që humbi…