Bebe Rexha pranon ofertë bashkëpunimi nga idhulli i saj

15 tetor 11:44

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka bërë me dije se ka pranuar ofertë bashkëpunimi nga këngëtarja Dolly Parton. Me këtë rast, Bebe Rexha ka zbuluar se Dolly Parton është edhe një nga idhujt e saj. Përmes një postimi në “Instagram”, Bebe dhe Dolly ndajnë mendimin e përbashkët për të sjellë një këngë. “Po vdes. Ajo është një nga idhujt e mi. Shikojeni atë. Ai është qëllimi im. Ndoshta një bashkëpunim?”, ka shkruar Bebe Rexha në përshkrimin e një videomesazhi të Dollyt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Organizatat e shoqërisë civile COHU, Columbus, Demokraci për Zhvillim (D4D), Demokracia…