Bekë Berisha: Bizneset familjare do ta kenë mbështetjen tonë

15 shtator 17:17

Kandidati për kryetar të Istogut, Bekë Berisha dhe kandidatja për asamble komunale, Ardita Idrizaj kanë vizituar Xhevdet Pepaj nga Lubozhda, i cili merret me kultivimin e peshqëve.

Berisha nëpërmjet një postimi në “Facebook” ka thënë se bizneset familjare do ta kenë mbështetjen e tyre. “Ne premtojmë se bizneset familjare do ta kenë mbështetjen tonë në zgjerimin e kapitalit dhe ngritjen e kapaciteteve drejt fuqizimit të tyre! Me qytetarët drejt progresit!”, ka shkruar Berisha.

Mund të jetë një imazh i 1 person, në këmbë dhe bazen uji

Postimi i plotë i Bekë Berishës në “Facebook”:

Së bashku me kandidaten për asamble komunale, znj. Ardita Idrizaj vizituam Xhevdet Pepaj, nga Lubozhda, që merret me kultivimin e peshqëve.
Istogu përmban resurse të favorshme në kultivimin e llojeve të ndryshme të peshqëve, andaj, mbështetja për biznese të tilla është pjesë e vazhdueshme e angazhimit tonë për zhvillimin dhe mirëqenien e qytetarëve tanë.
Ne premtojmë se bizneset familjare do ta kenë mbështetjen tonë në zgjerimin e kapitalit dhe ngritjen e kapaciteteve drejt fuqizimit të tyre! Me qytetarët drejt progresit!

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
KH Besa Famgas është përforcuar me dy hendbollistë mjaftë cilësor…