Bekim Jashari uron ShBA-në për 4 Korrikun

04 korrik 12:56

Kryetari  i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka uruar Shtetet e Bashkuara të Amerikës (ShBA), me rastin e 4 Korrikut, Ditës së Pavarësisë.

“Urime të përzemërta për popullin amerikanë, me rastin e 4 Korrikut, Ditës së Pavarësisë së ShBA-së! Ju jemi përjetësisht mirënjohës, për të gjithë çfarë është bërë për lirinë e Kosovës dhe shtetndërtimin e saj! Në emër të gjithë qytetarëve të Skenderajt, gëzuar 4 Korrikun!”, është thënë në urimin e Jasharit.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka thënë se pavarësisht disa kritikave…