Besa ndihmon Prishtinën

12 shkurt 17:38

Skuadra e Prishtinës ndeshjet zyrtare në sezonin pranveror do t’i zhvilloj në qytetin e Pejës, përkatësisht në stadiumin “Shahin Haxhiislami”.

Më këtë rast skuadra kryeqytetase e ka falënderuar kryetarin e Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri dhe kryesinë e Besës që në këto kohë të vështira po i hap dyert për skuadrën e Prishtinës. Në sezonin vjeshtor, Prishtina ndeshjet si vendas i zhvilloi në stadiumin e Feronikelit në Drenas.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lionel Messi ka thënë se Neymar, Kylian Mbappe dhe Luis…