Messi: Ja kush mund ta fitoj ‘Topin e Artë’

12 shkurt 17:37

Lionel Messi ka thënë se Neymar, Kylian Mbappe dhe Luis Suarez mund të sfidojnë atë dhe Ronaldon për “Topin e Artë” në këtë 2018.

Trofeu është ndarë mes yllit të Barcelona-s dhe atij të Real Madrid në 10 vitet e fundit, me secilin prej tyre që ka fituar nga pesë. “Ka shumë lojtarë të mirë në qarkullim, të cilët mund ta fitojnë ‘Topin e Artë’. Në vitet e fundit ka pasur vetëm dy, por Neymar, Mbappe dhe Suarez mund të futen në garë”, ka thënë Messi.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka hedhur poshtë çdo mundësi…