Biznismeni shqiptar: Serbët mi ofruan 3 milionë euro mall pa pagesë, por ja çka i thash

11 qershor 2018 | 21:38

Këtë javë i ftuar në emisionin “n’Kosovë Show” ishte pronari i “Plus Marketit” nga Ferizaji, Sylejman Neziri i cili është i veçantë në Kosovë, sepse market i tij nuk posedon mallra serbe.

Ky biznismen me 26 dhe 27 korrik do të organizoj një panair të madh me vetëm produkte vendore.

Ai tregoj një histori interesante se si përfaqeuesit serb e kishin thirrur në takim dhe i kishin thënë se do të ia jepnin 3 milionë euro mall pa pagesë, por përgjigjja e tij ishte epike.

Për ta shikuar emisionin dhe përgjigjien e tij shikojeni videon më poshtë:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas Ben Nash Quansah dhe Shqiprim Taipit nga Prishtina është…