Dumani largohet nga Prishtina, Josa paralajmëron largime të tjera

11 qershor 2018 | 21:33

Pas Ben Nash Quansah dhe Shqiprim Taipit nga Prishtina është larguar të hënën edhe Gentrit Dumani.

Sipas njoftimit të klubit kryeqytetas, në prova ndodhet sulmuesi i ri nga Tuzi i skuadrës së Deçiçit, Kristijan Vulaj. “Do të ketë ende largime pavarësisht se do të stërvitin me skuadrën deri te ikja në Pejë  kur edhe do të caktohen ata që udhëtojnë dhe do të qëndrojnë me ne”, ka thënë Mirel Josa, trajner i Prishtinës.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkuan për iftar në një restoran por ushqimi i shijshëm…