“Blej Shqip” hapet në Prishtinë

27 nëntor 08:38

Komuna e Prishtinës në bashkëpunim me Bashkimin e Dhomave të Tregtisë dhe Industrisë së Shqipërisë organizon panairin tradicional “Blej Shqip” 2018.

Ky panair që organizohet për nder të ditës së flamurit ka për synim promovimin e produkteve nga të gjitha trevat shqiptare

Panairi tashmë tradicional do të mbahet më 27, 28 dhe 29 nëntor, në Bulevardin “Nënë Tereza” dhe Sheshin “Zahir Pajaziti”, nga ora 10:00 deri në ora 24:00.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Forca e Sigurisë së Kosovës shënon sot “Ditën e Forcës”.…