Bllokohet rruga ‘Luan Haradinaj’ në Prishtinë, dyshohet për bombë (Foto)

24 maj 11:48

Policia e Kosovës ka bllokuar për qarkullim rrugën “Luan Haradinaj” e cila të dërgon tek Këshilli Gjyqësor i Kosovës dhe tek stacioni policor në qendër të Prishtinës.

“Epoka e re” ka mësuar nga burimet e saj se bëhet fjalë për një bombë. Tashmë policia ka vendosur shiritat në rrugë dhe është në vendin e ngjarjes, duke inspektuar përreth objektit të Këshillit Gjyqësor të Kosovës.

/Epoka e re/

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përfaqësuesja e Kosovës U21 do t’i fillojë përgatitjet për dy…