Boca Juniors e dëshiron Ibrahimoviqin

01 tetor 12:57

Skuadra e Boca Juniors ka shprehur interesim për ish-sulmuesin e Manchester Unitedit, PSG-së, Milanit, Barcelonës, Interit, Juventusit, Ajaxit dhe Malmos, Zlatan Ibrahimoviq.

“Është e vërtetë se kemi biseduar me Ibrahimoviqin dhe ai ka shprehur interesim të luaj për Bocan. Ne kemi mundësi ta transferojmë atë”, ka thënë zyrtari i Bocas, Jorge Anro. Aktualisht sulmuesi shtatlartë është pjesë e skuadrës së LA Galaxy.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-zëvendësministri nga Partia Demokratike e Kosovës (PDK), Nehat Mustafa ka…